Training

Tréninky

Název Kdy Cena / pololetí
Základní 1 Po, Čt: 16:00 – 17:00 2500 Kč
Základní 2 Po, Čt: 17:00 – 18:00 2500 Kč
Kondiční Po, Čt: 18:00 – 19:00 2700 Kč
Závodní Po – Čt: 16:00 – 18:00 3500 Kč
Aquaaerobic Po, Čt: 18:00 – 19:00 2700 Kč

Základní 1:

Náplň: výuka neplavců od 6let, první kontakt s vodním prostředím, hry, soutěže, zábavy, výuka dýchání do vody, plavání s pomůckami v malém bazénu.

Cílem výuky je rozvíjet kladný vztah k vodě, snažíme se, aby se děti vždy na plavání těšily, proto je hodina vedená herním stylem, který děti baví. Naučíme děti dýchat do vody, potápět se, splývat a skákat. Využíváme plavecké pomůcky, kde klademe důraz na pestrost a zábavu. K dětem přistupujeme dle schopnosti každého jednotlivého dítěte.

Základní 2:

Co by dítě mělo zvládnout: dýchání do vody, plavání s pomůckami, plavání bez pomůcek.

Náplň: výuka tří plaveckých způsobů – znak, prsa, kraul, plavání s pomůckami, hry, soutěže.

Plavecké kurzy jsou určené pro děti, které se již nebojí vody a chtějí se naučit plavat. V hodinách učíme techniky jednotlivých plaveckých způsobů, především s pomůckami. Spoustu plaveckých dovedností vyučujeme formou her a soutěží. Cílem tohoto kurzu je, aby děti získaly jistotu při plavání v hluboké vodě.

Závodní:

Do této skupiny jsou zařazovány děti, které mají zájem o pravidelný trénink a účast na plaveckých závodech. Pravidelným tréninkem se z dětí stávají nejen fyzicky zdatní jedinci, ale také sportovci, osobnosti, které využívají vlastnosti získané při pravidelném trénování, tj. disciplína, sebekázeň, sebekritika, kolektivní myšlení, svědomitost, vytrvalost, rozvážnost, zásadovost, aj. nejen při sportu, ale i v životě.

Co by dítě mělo zvládnout: uplavat bez problémů 100 m základními způsoby – znak, prsa, kraul, a především by mělo mít velkou chuť věnovat se, plavání, jako svému hlavnímu koníčku.

Náplň: zdokonalování všech plaveckých způsobů včetně motýla, charakter kondičního tréninku, účast na závodech několikrát ročně.

Kondiční

Ne všechny děti mají potřebu závodit, ale přesto rády plavou a mají ambice se v plavání zlepšovat, popř. se věnovat plavání jako doplňkovému sportu. V hodinách, kde se věnujeme rozvíjení pohybových dovedností ve vodě a zdokonalování všech plaveckých způsobů. Pravidelným tréninkem zlepšujeme u dětí fyzickou kondici a vytrvalost.

Tyto hodiny kondičního plavání nabízíme i pro dospělé plavce i neplavce.

Náplň: zdokonalovaní plaveckých způsobů znak, prsa, kraul, základy motýla, plavání s pomůckami